Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Випуск 1996 року

  1. Агафонова Людмила Вікторівна
  2. Андреюк Вадим Євгенович
  3. Андріюк (Пискливець) Наталя Зорянівна
  4. Анохіна Світлана Іванівна
  5. Андрон (Заболотна) Валентина Рафаілівна
  6. Алексеенко (Семенюк) Галина Миколаївна
  7. Алексеенко Олексій Олександрович
  8. Бабин (Добранічко) Ельвіра Олександрівна
  9. Бабін (Яремчук) Оксана Володимирівна
  10. Багінська Олена Валентинівна
  11. Бакалець Григорій Миронович
  12. Балецький Василь Михайлович
  13.  Баранюк Артур Дмитрович
  14. Бежевець Світлана Миколаївна
  15. Бережна (Гайдачук) Ольга Олександрівна
  16. Бережний Ігор Миколайович
  17. Берник Інна Сергіївна
  18. Беднов Олег Гурійович
  19. Білоока Тетяна Василівна
  20. Бобик (Пислар) Руслана Феодосіївна
  21. Богач Юрій Григорович
  22. Боднар Ігор Іванович
  23. Боднар Сергій Іванович
  24. Бондарець (Головко) Ольга Антонівна
  25. Бохоновська Надія Володимирівна
  26. Брояк (Богонос) Валентина Францівна
  27. Буравський Сергій Борисович
  28. Бурденюк Володимир Іванович
  29. Бурденюк Ірина Теодорівна
  30. Бурденюк (Федорчук) Марія Іванівна
  31. Бухтоярова Тетяна Володимирівна
  32. Вакуленко Жанна Миколаївна
  33. Валігурська (Цисарь) Тетяна Миколаївна
  34. Валігурський Іван Михайлович
  35. Васильєва (Бондарук) Ганна Степанівна
  36. Васильєва Наталія Володимирівна
  37. Васильчишин Ярослав Миколайович
  38. Васкан (Поважна) Уляна Євгенівна
  39. Ватаманюк Володимир Федорович
  40. Вацик Мирослав Миколайович
  41. Вацик (Максимюк) Оксана Богданівна
  42. Верстюк Віталіна Василівна
  43. Вінничук Володимир Іванович
  44. Вінницька (Зелінська) Людмила Василівна
  45. Вітюк Олександр Іванович
  46. Воєводіна (Якушенко) Валентина Костянтинівна
  47. Волохатюк Дмитро Олексійович
  48. Волощук (Чичирко) Наталія Володимирівна
  49. Волчук (Грисюк) Наталія Василівна
  50. Ворощук Анжела Троянівна
  51. Габак (Миронюк) Ліна Павлівна
  52. Габак Сергій Дмитрович
  53. Гаврилюк (Худяковська) Олена Борисівна
  54. Гавриш Любов Михайлівна
  55. Галуша Наталія Іванівна
  56. Гандарі Тетяна Степанівна
  57. Гефко (Скальська) Оксана Львівна
  58. Гладкий Ігор Федорович
  59. Глебова Любов Володимирівна
  60. Глібко Вадим Сидорович
  61. Глубоченко Олена Володимирівна
  62. Гніденко Вадим Анатолійович
  63. Гобелеька (Садовяк) Ірина Дмитрівна
  64. Горобець Лариса Сергіївна
  65. Гречка Алла Олександрівна
  66. Грицишин Іван Ілліч
  67. Грищук (Кизилова) Олена Юріївна
  68. Грищук Юрій Володимирович
  69. Гузік (Наварчук) Наталія Миколаївна
  70. Гуменюк (Тимчик) Інна Костянтинівна
  71. Гуменюк Сергій Володимирович
  72. Гунько Олег Євстафійович
  73. Гуц Ігор Вікторович
  74. Данилюк (Жук) Алла Всеволодівна
  75. Данилюк Сергій Леонідович
  76. Довгань Олег Анатолійович
  77. Доголіч (Аркан) Тетяна Віссаріонівна
  78. Дорогокупець (Гуско) Ельвіра Іванівна
  79. Дрозд Віктор Васильович
  80. Дрозд (Мельниченко) Ганна Володимирівна
  81. Дроняк Микола Миколайович
  82. Дундюк Ігор Вячеславович
  83. Дундюк (Лугіна) Світлана Василівна
  84. Дячук Анжела Вікторівна
  85. Дячук (Іваніщук) Оксана Миколаївна
  86. Євстратов Євген Петрович
  87. Ємельянов Олег Адольфович
  88. Жукова (Тимцясь) Антоніна Іванівна
  89. Жуков Віктор Вячеславович
  90. Заброда Наталія Володимирівна
  91. Задорожна (Дерепа) Валентина Іванівна
  92. Защик (Олійник) Людмила Ярославівна
  93. Зварич (Бородач) Галина Антонівна
  94. Зварич (Сосновська) Неля Тадеївна
  95. Івко (Цигикало) Людмила Віталіївна
  96. Ігнатишин Андрій Ярославович
  97. Ігнатишина (Щавінська) Оксана Володимирівна
  98. Ільницька Лариса Володимирівна
  99. Ілюк Людмила Володимирівна
  100. Існюк Любов Володимирівна
  101. Іфтода Оксана Миколаївна
  102. Кабанець (Двірська) Тамара Іванівна
  103. Калиній (Мальонка) Ірина Євгенівна
  104. Калиш Микола Михайлович
  105. Капущак Вікторія Дмитрівна
  106. Кара (Пліс) Наталія Григорівна
  107. Караімчук Іван Васильович
  108. Карафін Фелікс Михайлович
  109. Карпук Едуард Федорович
  110. Карпук (Маркелова) Інесса Едуардівна
  111. Катинська Ольга Миколаївна
  112. Кирилюк Сергій Вікторович
  113. Кириченко Станіслав Вікторович
  114. Кірійчук Ірина Віталіївна
  115. Кіяшко Геннадій Петрович
  116. Клешторна Ірина Анатоліївна
  117. Климчук Світлана Олегівна
  118. Князь-Валігурська Наталія Йосипівна
  119. Коваль Олена Михайлівна
  120. Кодовбецький Ігор Анатолійович
  121. Кокоєва Зарета Семенівна
  122. Колеснікова (Проскурняк) Надія Богданівна
  123. Колесніков Руслан Вячеславович
  124. Колос Олег Павлович
  125. Команицький Володимир Михайлович
  126. Комар Василь Степанович
  127. Комар Олена Петрівна
  128. Кордунян (Синжерян) Ольга Михайлівна
  129. Коржос Тетяна Анатоліївна
  130. Кормуш Ростислав Васильович
  131. Коровенков Анатолій Геннадійович
  132. Космина Людмила Миколаївна
  133. Косюк (Романюк) Лариса Ярославівна
  134. Коуцун Костянтин Миколайович
  135. Коцюбан Тамара Павлівна
  136. Коцюбинський Володимир Григорович
  137. Красікова Світлана Володимирівна
  138. Красовська (Савченко) Аліна Володимирівна
  139. Красовський Олег Віталійович
  140. Крикливець (Коваленко) Любов Григорівна
  141. Кроха (Маслянко) Наталія Віталіївна
  142. Кубрак Василь Васильович
  143. Кундич Орест Миколайович
  144. Кушнір Олександр Петрович
  145. Кушнір Сергій Леонтійович
  146. Левицька Світлана Анатоліївна
  147. Лемещук Марія Адамівна
  148. Лиженко Сергій Олександрович
  149. Лисюк (Сухій) Ірина Дмитрівна
  150. Лисюк Юрій Олександрович
  151. Лозинський Юрій Дмитрович
  152. Лукашевич (Черновська) Інна Василівна
  153. Лукашевич Сергій Володимирович
  154. Лук’яненко Тетяна Володимирівна
  155. Лучик (Єгорова) Світлана Василівна
  156. Ляшук (Термос) Олена Анатоліївна
  157. Мазук Тетяна Петрівна
  158. Макаренко Марина Анатоліївна
  159. Максимюк Ігор Миколайович
  160. Маланчук Олег Борисович
  161. Маланчук (Козлова) Олена Юріївна
  162. Малік Дауд (Пакістан)
  163. Мандрик Григорій Іванович
  164. Маниліч Іван Васильович
  165. Манойленко (Олійник) Галина Іванівна
  166. Маренко (Беженару) Світлана Миколаївна
  167. Марунчик (Стефанюк) Світлана
  168. Матковська Олена Станіславівна
  169. Мельник Андрій Анатолійович
  170. Мельник Олег Олександрович
  171. Мельник (вінтоняк) Світлана Михайлівна
  172. Мельничук Анжі Михайлович(не вистачає одного листочка 244)
  173. Просняк Ірина Олегівна
  174. Райчук Зоя Петрівна
  175. Райчук (Морошан) Оксана Октав’янівна
  176. Рандюк (Кущик) Оксана Олександрівна
  177. Ратушна Світлана Борисівна
  178. Решетілова Наталія Борисівна
  179. Романів (Безруких) Людмила Вікторівна
  180. Ротатюк (Залізко) Наталія Леонідівна
  181. Руда (Легун) Наталія Василівна
  182. Рудіна Ольга Олександрівна
  183. Рух Олександр Миколайович
  184. Руснак (Штефанюк) Тетяна Іванівна
  185. Самолюк (Чихун) Ігор Петрович
  186. Сафіулліна (Трофімова) Олена Вікторівна
  187. Сахненко Андрій Анатолійович
  188. Сахненко Оксана Миколаївна
  189. Свіщенко Раїса Анатоліївна
  190. Семеген Юрій Васильович
  191. Семянів Роман Іванович
  192. Сердюк Анжела Олексіївна
  193. Сівак Оксана Василівна
  194. Сірант (Пацалюк) Алла Володимирівна
  195. Сірант Юрій Петрович
  196. Скрибка Віталій Анатолійович
  197. Скрибка (Шевчук) Олена Олександрівна
  198. Слободян Олександр Миколайович
  199. Смакоус Тетяна Миколаївна
  200. Соболевська Лілія Михайлівна
  201. Собчук Алла Вікторівна
  202. Солован (Настас) Наталія Миколаївна
  203. Сорохан Майя Василівна
  204. Ставничук (Шум) Олена Петрівна
  205. Станкевич Віталій Васильович
  206. Старчук Василь Васильович
  207. Стасюк Іван Іванович
  208. Стасюк (Нантой) Людмила Серафимівна
  209. Степановська (Весна) Ліана Володимирівна
  210. Стрілець Ігор Миколайович
  211. Сулейманов Вадим Миколайович
  212. Сумик (Чорнолюк) Світлана Іванівна
  213. Супрунюк Світлана Іванівна
  214. Талашев Олег Валерійович
  215. Тарануха Надія Анатоліївна
  216. Тарарієв Андрій Миколайович
  217. Телегуз Олександр Гнатович
  218. Телегуз (Костецька) Світлана Борисівна
  219. Тесляк (Піскорська) Олена Валентинівна
  220. Тесляр Олександр Якович
  221. Тефтюєва (Горобець) Наталія Борисівна
  222. Тимофійчук Інга Романівна
  223. Тимощук Василь Михайлович
  224. Тимченко Катерина Миколаївна
  225. Ткач (Харабара) Єлизавета Петрівна
  226. Трискиба (Землянушнова) Олена Вікторівна
  227. Троян Валерій Михайлович
  228. Турубарова Наталія Анатоліївна
  229. Фарина (Бєлік) Тетяна Миколаївна
  230. Федоряк (Якубовська) Ірина Петрівна
  231. Хазанюк (Гайдарли) Анжела Владиславівна
  232. Хазанюк Микола Олексійович
  233. Халатурник (Шевчук) Галина Михайлівна
  234. Хамащук (Коцур) Тетяна Олександрівна
  235. Харина Павло Петрович
  236. Харина (Жвалюк) Раїса Петрівна
  237. Хільчевська Вікторія Станіславівна
  238. Хомяк Жанна Леонідівна
  239. Худякова (Кінаш-Худякова) Анжела Михайлівна
  240. Цариняк Оксана Мирославівна
  241. Цвігун Ярослав Ярославович
  242. Часовенко Сергій Михайлович
  243. Черненко (Довмат) Лариса Миколаївна
  244. Чичирко Людмила Михайлівна
  245. Чобан (Петранич) Олеся Андріївна
  246. Черний Ігор Дмитрович
  247. Шапіро Олег Наумович
  248. Шапка Анатолій Іванович
  249. Швець Борис Анатолійович
  250. Шевчук Андрій Іванович
  251. Шевчук Валентина Анатоліївна
  252. Шевчук (Степанюк) Валентина Степанівна
  253. Шевчук (Басараб) Світлана Михайлівна
  254. Шидловський Анатолій Миколайович
  255. Шмат Інна Василівна
  256. Шпоняк Ірина Іванівна
  257. Шундрий (Мошак) Лариса Петрівна
  258. Ющик Оксана Федорівна
  259. Ягелюк Наталія Анатоліївна
  260. Ямполь Олена Сергіївна
  261. Янчук Володимир Васильович
  262. Ярошевич Лариса Валеріївна
  263. Ясінська Олена Вікторівна
  264. Ятчук Лариса Астапівна
  265. Ященко (Романовська) Ірина Вікторівна
  266. Ященко Юрій Борисович