Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ провели зустріч випускників 1964 року

Зустріч випускників БДМУ 1964 року

У Буковинському державному медичному університеті 19 вересня відбулася ювілейна зустріч випускників. З нагоди 50-річчя випуску у конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ випускники колишнього Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.
 

Від імені ректорату з вітальним словом до ювілярів звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, побажавши їм здоров’я, добра і миру. Вона також розповіла присутнім про досягнення і здобутки, якими нині пишається університет.

Випускники тепло згадували студентські роки, адже це був чи не найкращий період життя. Організатор зустрічі Артем Шубравський – колишній доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, – напевно висловив думку всіх ювілярів, говорячи, що «сьогодні і радісний, і щемний день – 50 років з дня закінчення Чернівецького медичного інституту. Безумовно, у цей день згадуються роки навчання, друзі. Згадуємо ми про те, як щиро, самовіддано ділилися з нами наші викладачі своїми знаннями, передавали нам свій досвід. Ми їх усіх пам’ятаємо поіменно, і сьогодні схиляємо голови перед їхньою пам’яттю. Дякуємо їм та нашій Alma mater за те, що дали нам «квиток у життя».
 

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ: 

Зустріч випускників 1962 року

Зустріч випускників 1962 року

 

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.