Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Випуск 1970 року Лікувальний факультет.

 

  1. Андросюк Николай Григорьевич
  2. Антонецкая(Макаренко) Надежда Ивановна
  3. Артеменко Станислав Алексеевич
  4. Артемчук Анатолий Филиппович
  5. Аузяк Виктор Романович
  6. Аузяк Василий Леонтьевич
  7. Бабинкий Николай Яковлевич
  8. БАБИЧ (Воробьева) Лилия Семеновна
  9. Бабый Владимир Семенович
  10. Баева Валентина Ивановна
  11. Бакуменко (Козакова) Анна Ивановна
  12. Бандура Виталий Григорович
  13. Башканская (Цимберг) София Нафтуливна
  14. Балоус Мария Васильевна
  15. Беспалько Виктор Э            рофеевич
  16. Берожная Людмила Никифоровна
  17. Бигунад Николай Иванович
  18.  Билоцкая Валентина Ивановна
  19. Билецкий Семен Висарилонович
  20.  Билык Николай Викторович
  21.  Билык (Мамчур) Евгения Васильевна
  22.  Боб Анатолий Иванович
  23. Бигун (Чередниченко) Раиса Степановна
  24. Боднар Владимир Иванович
  25. Боднар Любов Григоровна
  26. Бодянчук Владимир Иванович
  27. Бойко Наталия Яковна
  28. Болдырева Александра Яковна
  29. Брушнивский Николай Антонович
  30. Бурденюк Владимир Павлович
  31. Бурмей Михаил Николаевич
  32. Бурма Валерий Иванович
  33. Вацик (Криштанович)Мария Захаровна
  34. Вачица Иван Андреевич
  35. Войцблит Юхим Наумович
  36. Вербицкий Николай Михайлович
  37. Верека Владимир Михайлович
  38. Верцимаха Степан Владимирович
  39. Веселый Дмитрий Васильевич
  40. Вишневский Евгений Иосипович
  41. Воевидко Мирослав Дмитриевич
  42. Воевидко Тарас Дмитриевич
  43. Войнаровская (Пастухова) Инна Андреевна
  44. Волошин Юрий Николаевич
  45. Волобуева (Середенко) Наталия Александровна
  46. Воробьева Галина Васильевна
  47. Винту Николай Михайлович
  48. Гавриков Валерий Николаевич
  49. Галичанский Анатолий Федорович
  50. Галяс Яков Иванович
  51. Герасим Иван Танасович
  52. Гашинская Лариса Ивановна
  53. Гольфонд (Череватова) Тамара Кондратьевна
  54. Глущук Петр Емельянович
  55. Глущук (Ковальчук) Галина Петровна
  56. Гнидой Михаил Георгинвич
  57. Гнип (Мосенкис) Галина Исааковна
  58. Горюнова (Акимова) Ольга Васильевна
  59. Голубчик Анатолий Николаевич
  60. Гордеева Светлана Александровна
  61. Грабоус (Веремкович) Мирослава Александровна
  62. Гуменная (Евца) Александра Петровна
  63. Гурская (Близнюк)  Александра Михайловна
  64. Давидюк Галина Яковна
  65. Даневич Алина Александровна
  66. Домченко Виктор Сергеевич
  67. Депкач Любовь Михайловна
  68. Демчук Вера Николаевна
  69. Дергач Иван Феодосеевич
  70. Дзюбан (Окуневская) Татьяна Михайловна
  71. Довган (Чепелюк) Мирослава Юрьевна
  72. Дуда Давид Никитович
  73. Дудко ИВАН Никифорович
  74. Дишкант (Шпак) ОЛЬГА Ивановна
  75.  Евчук Николай Александрович
  76. Жук Александр Григорьевич
  77. Журки Чоба- Йосип Йосипович
  78. Жилюк Владимир Дмитриевич
  79. Зверева Изабелла Васильевна
  80. Звирид Фрозтна Теодоровна
  81. Иванова (Садюк) Елена Александровна
  82. Илица Василий Гергиевич
  83. Ильчук (Мазур)  Тамара Ивановна
  84. Исакова (Конопко) Раиса Ивановна
  85. Кавца Петр Иванович
  86. Калихман (Коган) Антонина Израливна
  87. Каплун (Рогожанская) Елена Александровна
  88. Карабут (Маглована) ВераТихоновна
  89. Карасюк Николай Аксентьевич
  90. Карвацкий Тадеуш Людвигович
  91. Кизюк Богдан Ярославович
  92. Кицула Николай Васильевич
  93. Клейман (Аронович) Нина Адольфовна
  94. Климюк Любовь Тодоровна
  95. Кобылянский Антон Федорович
  96. Коваль (Ковалева) Зоя Николаевна
  97. Ковальский Леопольд Михайлович
  98. Козмек Евгения Прокопьевна
  99. Козлова Жанета Сергеевна
  100. Крйфман (Гробман) Сара Гершивна
  101. Колесникова  Людмила Яковна
  102. Колодяжный Иван Петрович
  103. Конашевич Петр Иванович
  104. Константинник Василий Ильич
  105. Константинопуло Валентина Михайловна
  106. Кондратеноко (Рыжова) Галина Николаевна
  107. Копийчук Василий Петрович
  108. Косталецкий Виктор Владимирович
  109. Коцюбан (Лупанчук) Нина Сергеевна
  110. Коцюбан Василий Петрович
  111. Кочерга (Романец) Наталия Ивановна
  112. Кривич (Орел)  Лбдмила Степановна
  113. Крупеня Василий Матвеева
  114. Крупницкий Виктор Евгеньевич
  115. Крутько Лидия Михайловна
  116. Кузьмина (Задорожна) Елыса Федоровна
  117. Куликова Евоина Федоровна
  118. Кути Георгий Иллич
  119. Кухар Роман Ананьевич
  120. Кушнир (Думанская_ Евгения Михайловна
  121. Лазорик Ярослав Юрьевич
  122. Левицкая (Сулева) Галина Матвеевна
  123. Левочко Михаил Иванович
  124. Левчик Владимир Захврович
  125. Лопутенко Нинга Филипповна
  126. Лотоцкий Дмитрий Ильич
  127. Лукасевич АНАТОЛИЙ Ульянович
  128. Любецкий Леонид Семенович
  129. Мазун Ангелина Александровна
  130. Мазурик Николай Романович
  131. Малькова Алла Семеновна
  132. Мальчевский Петр Алексеевич
  133. Малюх ( Мельничук) Лариса Самуиловна
  134. Марандюк Сергей Павлович
  135. Мартыненко Валентина Денисовна
  136. Марчук Василий Дмитриевич
  137. Маковецкий Василий Андреевич
  138. Мацюк (Цвиловская) Бронислава Каотанивна
  139. Мацюк Степан Григорьевич
  140. Мольник Сазонт Васильевич
  141. Мольник Светлана Александровна
  142. Миронченко (Герасина) Людмила Витальевна
  143. Морозов Леонид Михайлович
  144. Москалик Орест Иванович
  145. Мосорик Василий И            ванович
  146. Мочуляк Дмитрий Амбросиевич
  147. Муравьева Элеонора Георгиевна
  148. Начичко Николай Петрович
  149. Невойт Катерина Федоровна
  150. Немировская Светлана Григорьевна
  151. Немец Василий Федорович
  152. Нерода (Цибуля) Галина Федоровна
  153. Нечипорук (Булавца) Мария Борисовна
  154. Нощенко Григорий Гаврилович
  155. Николайчук Альфред Алексеевич
  156. Никусяк Мария Васильевна
  157. Огородник Петр Александрович
  158. Одочук Любомир Никифорович
  159. Окуневская (Яцемирская) Надежда Тимофеевна
  160. Олейник Владимир Антонович
  161. Олейник Дмитрий Антонович
  162. Пальора Людмима Михайловна
  163. Педасюк Раиса Васильевна
  164. Передада Анатолий Иванович
  165. Петрук Павел Константинович
  166. Петрук (Михайлецкая) Анизия Николаевна
  167. Пинкевич (Коцур) Полина Титовна
  168. Пирогова Лидия Архиповна
  169. Питык Николай МЕФОДИЕВИЧ
  170. Подлесный Николай Иванович
  171. Полянская Людмила  Антоновна
  172. Помирляну Антон Иванович
  173. Потаковская Мария Мефодиевна
  174. Почтовый Владимир Ананьевич
  175. Пукас Антон Петрович
  176. Раьенюк Юрий Александрович
  177. Радашко Иван Васильевич
  178. Радецкий Владислав Станиславович
  179. Ракуцкий Владислав Николаевич
  180. Раца Иван Николаевич
  181. Резник (Хаимска) Регина Львовна
  182. Романюк Николай Васильевич
  183. Романюк Николай Николаевич
  184. Романюк Елена Марковна
  185. Ружицкая Алла Ивановна
  186. Руснак Орест Константинович
  187. Рясенко Иван Николаевич
  188. Рясенко (Нагорнюк) Галтна Владимировна
  189. Рыбицкая (Бараф) Гита Шмулевна
  190. Салий Анатолий Иванович
  191. Сандуляк Иван Теофилович
  192. Сапрнова (Гужва) Анна Александровна
  193. Саранчук Ефстафий Петрович
  194. Свирский Алексмандр Александрович
  195. Севастьянов Василий Дмитриевич
  196. Семенюк Афанасий Иванович
  197. Сикора Валентин Иванович
  198. Силин Анатолий Александрович
  199. Скорейко Андрей Павлович
  200. Скоропад Ирина АНДРЕЕВНА
  201. Скрипник Иван Николаевич
  202. Смолий Борис Юрьевич
  203. Снятинчук Мария Андреевна
  204. Собков Виктор Васильевич
  205. Соколик Вадим Сергеевич
  206. Соколов Владимир Федорович
  207. Соколова ( Ройтман) Раиса Борисовна
  208. Солодуха Захар Дмитриевич
  209. Сопетик Самсон Константинович
  210. Сосницкая Татьяна Ивановна
  211. Сплавский Петр Васильевич
  212. Спольницкий Борис Иванович
  213. Ставнийчук Василий Павлович
  214. Становский Бронислав Петрович
  215. Старченко (Бажан ) Людмила Матвеевна
  216. Старенчук Адам Иванович
  217. Стеценко Григорий СеМЕНОВИЧ
  218. Сметанюк (Стукалюк) Татьяна Афанасьевна
  219. Стецюк Евгения Арсентьевна
  220. Стрелецкая Ольга Степановна
  221. Стрижибора Иван Мойсеевич
  222. Стройванс Алиса Иосифовна
  223. Студилко Павлина Фкдоровна
  224. Сурнина Валентина Юхимовна
  225. Сиворотца Василий Павлович
  226. Сигета Юрий Степанович
  227. Табачак Орест Николаевич
  228. Тараненко Александр Григорьевич
  229. Татарчук Николай Николаевич
  230. Тиводар Михаил Николаевич
  231. Тимочко Надежда Николаевна
  232. Томиш Иштван Ласлович
  233. Троц Владимир Игнатович
  234. Уласович Игорь Дмитриевич
  235. Усенко Квитослава Андреевна
  236. Федоренко (Жихарева) Анна Павловна
  237. Федорова Людмила Самуиловна
  238. Федюк Петр Дмитриевич
  239. Федюк (Синицина) Галина Федоровна
  240. Фиц Галина Михайловна
  241. Флейдер Майя Иосиповна
  242. Фурман Любовь Мунивна
  243. Хайрулина Светлана Васильевна
  244.  Халимовский Вячеслав Александрович
  245. Хонько Владимир Кузьмич
  246. Христич Тамара Николаевна
  247. Цуркан Иван Васильевич
  248. Чемисов Анатолий Федорович
  249. Чемьоркин Леонид Васильевич
  250. Чемьоркина (Гриднева) Манриана Петровнав
  251. Чепига Ярослав АЛЕКСАНДРОВИЧ
  252. Чухрай Любовь Анатольевна
  253. Шапиро (Розман) Фаня Львовна
  254. Шапошникова Раиса Зельмовна
  255. Шестопалова (Саплдугей) Раиса Павловна
  256. Шидловский Николай Иванович
  257. Шиллер Есфира  Яковна
  258. Шкиля Николай Иванович
  259. Шнайдер Соня Мотивна
  260. Шовш Владимир Иосипович
  261. Шпир Михаил Иванович
  262. Штефанюк Григорий Георгиевич
  263. Ейдельман Давиж Исаакович
  264. Естеркина (Спивак) Элеонора Гершунивна
  265. Яворский Виталий Михайлович
  266. Яковец Николай Андреевич
  267. Якубчик Сергей Яковлевич
  268. Яременко (Доценко) Любовь Петровна
  269. Ярошевский Виктор Григорьевич
  270. Яхневич Роман Михайлович
  271. Яцев Анатолий Никитович
  272. Яцева (Мельник) Майя Дмитриевна