Зустріч випускників БДМУ 1988 року випуску

25-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників педіатричного факультету Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1988 року випуску.

Випускники уже традиційно зустрілися у теоретичному корпусі на площі Театральній, після теплої зустрічі та привітань відвідали історико-медичний музеї БДМУ, після чого розпочався урочистий вечір для випускників 1988 року.

Зі словами привітань до присутніх звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який передав щирі вітання від ректора та презентував випускникам 1988 року нові здобутки Буковинського державного медичного університету. До слів привітання долучився професор Василь Пішак, завідувач кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки.

Ведучими свята були випускники 1988 року: доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Ірина Ластівка та Андрій Іринчин, обласний дитячий уролог. Ведучі впродовж вечора у вигляді презентації розповіли про досягнення кожного з однокурсників. Допомагала їм у цьому студентка Христина Буринюк. Від випускників до своїх колег з вітальними словами звернувся доктор медичних наук Ігор Шкробанець, Директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.

Мистецькі вітання подарували присутнім студенти БДМУ – артисти студій палацу “Академічний”.

Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1988 року з 25-річним ювілеєм випуску, бажаємо нових звершень на ниві медицини та до нових зустрічей у стінах рідного університету.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників 1983 року випуску

30-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1983 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1973 року

40-РІЧЧЯ ВИПУСКУ.20 вересня а палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1973 року.