Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

Захід був проведений у межах святкування 70-річчя БДМУ і мав на меті інформування студентів про одного з видатних науковців, які працювали на науковій і педагогічній ниві в стінах нашого університету, – професора Якова Давидовича Кіршенблата. У заході взяли участь студенти 2 курсу медичного факультету №2. Під час заходу Олена Василівна зупинилася на основних віхах життєвого і наукового шляху професора Я.Д.Кіршенблата, наголосила на його ролі як засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології БДМУ і світовому значенні його відкриттів та наукових досягнень.

Студенти цитували праці професора Я.Д.Кіршенблата, а на завершення Рошко Олена задекламувала сонет Якова Давидовича, розкривши ще його поетичний талант.