Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

Захід був проведений у межах святкування 70-річчя БДМУ і мав на меті інформування студентів про одного з видатних науковців, які працювали на науковій і педагогічній ниві в стінах нашого університету, – професора Якова Давидовича Кіршенблата. У заході взяли участь студенти 2 курсу медичного факультету №2. Під час заходу Олена Василівна зупинилася на основних віхах життєвого і наукового шляху професора Я.Д.Кіршенблата, наголосила на його ролі як засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології БДМУ і світовому значенні його відкриттів та наукових досягнень.

Студенти цитували праці професора Я.Д.Кіршенблата, а на завершення Рошко Олена задекламувала сонет Якова Давидовича, розкривши ще його поетичний талант.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Традиційно березень у Буковинському державному медичному університеті проходить у відзначенні важливої для кожного свідомого патріота-українця дати – річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Нові підходи до антибактеріальної терапії гострого пієлонефриту

2 квітня в м. Київ відбулось засідання форуму експертів “Розробка та впровадження нових підходів до антибактеріальної терапії гострого пієлонефриту”. На нього були запрошені провідні фахівці-урологи України, які займаються проблемами діагностики та лікування інфекцій сечових шляхів.