Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Владислава Трепка нагородили Орденом Святого Пантелеймона

9 серпня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди нагородження цьогорічних переможців відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

У номінації «Взірець служіння суспільству» посмертно нагородили Орденом Владислава Трепка, хірурга з Чернівців, випускника БДМУ, який у лютому 2015 року загинув у зоні АТО під Дебальцевим під час надання допомоги та евакуації поранених бійців.

Пам'ять про Влада - чудового студента та інтерна, хорошого друга та колегу – завжди житиме в наших серцях, а також вдячність за подвиг, за вірність професії лікаря. Батькам дякуємо за те, що виховали і виростили справжнього патріота нашої країни.

Відзнаку та грошову допомогу отримала дружина Влада – Юлія Трепко. На урочистому засіданні також були присутні батьки героя – Ніна та Віталій Трепки. Перед врученням нагороди було продемонстровано короткий фільм про переможця номінації.

Галерея зображень:
Владислава Трепка нагородили Орденом Святого Пантелеймона

100-річчя Червоного Хреста України

3 травня в палаці «Академічний» відбулися  урочистості з нагоди 100-річчя заснув
3 травня в палаці «Академічний» відбулися  урочистості з нагоди 100-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України.

24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиро вітаю Вас із національним святом – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!