Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент 4 курсу медичного факультету №1 Буковинський державний медичний університет Андрій Сидорчук взяв участь у ХІІІ зимовій школі Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології

(European Academy of Allergy, Asthma and Clinical Immunology – ЕААСІ), що проходила 5-8 лютого у Лез Аркс (Франція) (13th EAACI Immunology Winter School "Basic Immunology Research in Allergy and Clinical Immunology", 5-8 February 2015, Les Arcs, France).

Він доповів про результати своїх наукових досліджень та отримав грант від Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології (науковий керівник, асистент кафедри сімейної медицини А.А. Соколенко). Під час школи провідні науковці міжнародного рівня прочитали ряд лекцій, провели майстер-класи, «мозкові штурми», дискусії та воркшопи, поділилися власним професійним досвідом у сфері наукових досліджень та практичної роботи. Безпосереднім координатором школи був відомий професор-імунолог Carsten Schmidt-Weber.

Наукова школа для європейських молодих вчених була організована ЕААСІ з метою розвитку сучасних концепцій в галузі імунології, вивчення алергій і астми. Вона відповідає найвищим науковим стандартам для молодих науковців та сертифікована Європейською акредитаційною радою з постійної медичної освіти (The European Accreditation Council for CME).