Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

В БДМУ перебуває делегація Університету м.Любек (Німеччина)

Впродовж 2-3 березня 2017 року з офіційним візитом у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" перебуває делегація з Університету м. Любек (Німеччина).

2 березня відбулася зустріч представників Університету м. Любек з професором Тарасом Бойчуком, ректором БДМУ під час якої були обговорені питання продовження академічних обмінів між університетами та подальший розвиток співпраці.

До складу офіційної делегації ввійшли професор Карл-Фрідріх Клотц, завідувач анестезіологічним відділенням Університетської лікарні м. Любек, Григорій Лапшин, лікар-хірург в Університеті м. Любек, Керстін Вьодіш, співробітник анестезіологічного відділення, Брігітта Мюллер-Еш та Манфред Лаусен, Тобіас Шьоне, та студенти – Марлене Рейнбергер й Маріус Кох.

Нагадаємо, що білатеральний обмін між Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет» та Університетською клінікою м. Любек розпочато у 2006 році.

Впродовж цього часу щороку 4 студентів БДМУ проходять літнє стажування в Університетській клініці м. Любек тривалістю 6-9 тижнів (куратор стажування – професор Карл-Фрідріх Клотц).

3 березня відбудеться відбір претендентів на проходження літнього стажування в Університетській клініці в Німеччині. Також закордонні гості відвідають Друге пленарне засідання II Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

Галерея зображень:
В БДМУ перебуває делегація Університету м.Любек (Німеччина)