Викладачі та студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ відсвяткували новосілля

29 серпня відбулося урочисте відкриття навчального приміщення Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, що на вулиці Текстильників,1. Починаючи з вересня студенти коледжу спеціальності “Сестринська справа” розпочнуть навчання в оновленому приміщенні, оснащеному всім необхідним обладнанням та сучасною технікою.
“Фах медика був і залишатиметься щоденно необхідним та соціально важливим для суспільства. А Чернівецький медичний коледж БДМУ виконує провідну роль у підготовці молодших медичних спеціалістів, формуванні медичної еліти Буковини та держави загалом. Відкриття нового приміщення спеціальності “Сестринська справа” є свідченням перспективності закладу, який, починаючи з 1914 року, підготував десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів”, – зазначив у вітальному слові Михайло Папієв, голова Чернівецької облдержадміністрації.
З вітальними словами до присутніх звернувся Ігор Шкробанець, начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації.
Продовжив церемонію вітання та нагородження професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету, який побажав викладачам та студентам коледжу сумлінно навчати й навчатися у стінах коледжу на благо розвитку медицини й медичної науки. Принагідно ректор привітав усіх присутніх із початком нового навчального року.
Також із святом привітав викладачів та студентів Ігор Незборецький, начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.
Після урочистого перерізання жовто-блакитної стрічки на вході до корпусу Михайлом Папієвим, губернатором краю та Олександром Куликом, директором коледжу всі присутні мали змогу зробити огляд-екскурсію приміщенням.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.