Викладачі БДМУ взяли участь у форумі "ЛЮДИНА ТА ЛІКИ-Україна"

20 травня відбулася виставка-форум ЛЮДИНА ТА ЛІКИ – Україна, тематика: «СУЧАСНІ

20 травня відбулася виставка-форум ЛЮДИНА ТА ЛІКИ – Україна, тематика: «СУЧАСНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НА СЛУЖБІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», яка завершила низку заходів у Буковинському державному медичному університеті, присвячених Дню науки. У роботі наукового зібрання взяли участь науковці з Києва, Харкова та Вінниці. Буковинський державний медичний університет представили доц. Волошина Л.О., проф. Ілащук Т.О., проф. Тодоріко Л.Д., доц. Безрук В.В.

Упродовж роботи наукового форуму також були проведені два сателітних симпозіуми та телеміст–лекція-тренінг.

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

НАУКОВЕ ВИДАННЯ. До 70-річчя з дня заснування Буковинського державного медичного університету кафедрою суспільних наук та українознавства у 2013 році було засновано науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”. Головами редколегії є ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, заступник головного редактора – Антоній Мойсей в. о.