Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Великодня акція студентів коледжу БДМУ

Студенти коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» разом зі своїм куратором Катериною Купчанко склали Великодний кошик для військових, які наразі охороняють кордони нашої держави (м. Краматорськ, 2-ге відділення Державної Прикордонної Служби України).

Розписані власноруч писанки вималювані різними орнаментами, властивими різним регіонам України: Буковини, Прикарпаття та Закарпаття.У «Листах щастя» студенти засвідчили свою підтримку та шану воїнам, які відстоюють кордони української землі.

Галерея зображень:
Великодня акція студентів коледжу БДМУ

Студенти-фармацевти БДМУ привітали діток з Великоднем

Вже стало доброю традицією студентів фармацевтичного факультету БДМУ напередодні свята Великодня відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1.