Відбулася зустріч із Заступником Посла Австрії

У Буковинському державному медичному університеті, у межах відзначення його 70-ліття, відбулася зустріч ректора Тараса Бойчука та Першого секретаря, Заступника Посла Австрійської Республіки в Україні Йоганнеса Айгнера.

Під час візиту обговорювалося питання про перспективи співпраці між БДМУ та університетами Австрії.
Йоганнес Айгнер, який за професією є лікарем, висловив підтримку Буковинському державному медичному університету та пообіцяв сприяти налагодженню партнерських відносин з австрійськими вищими навчальними закладами.
«В університеті є всі умови для плідної співпраці в навчально-науковій сфері з іноземними партнерами. Активно розвиваються технології дистанційного навчання та академічна мобільність. Цьому сприяє те, що близько 70% студентів та викладачів володіють іноземними мовами. Програми академічних обмінів та стажування повинні бути двосторонніми. Це є засадничою умовою здобуття сучасної європейської освіти», - зазначив Тарас Бойчук.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.