Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Змагання з футзалу «Повір в себе»

23 лютого 2017 року в спортивному комплексі «Олімпія» відбулися благодійні змагання з футзалу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

Співорганізаторами змагань став профспілковий комітет та Спортивний клуб БДМУ спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

У змаганнях брали участь юні спортсмени зі спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами Чернівців та Хотина. На майданчику змагалися чотири команди. Перемога цього разу дісталася команді спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.

Нагороджував команди голова спортклубу БДМУ Микола Андрієць.  Юні спортсмени отримали кубки, медалі та гарні емоції від подарунків.

Галерея зображень:
Змагання з футзалу «Повір в себе»

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.