Студенти-стоматологи відвідали дитячий притулок

Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного розвитку. Тому вже доброю традицією кафедри хірургічної та дитячої стоматології стало відвідування у цей день притулку для дітей, що знаходиться на вулиці Головна 169. У заході взяли участь студенти 2 курсу 3 групи стоматологічного факультету разом зі своїми кураторами асистентами кафедри Мандзюк Т.Б. та Дроником І.І. Студенти в ігровій формі розповіли дітям про основні засади стоматологічного здоров’я, про правила чищення зубів та догляду за зубами і яснами. Наприкінці свята всі діти отримали заохочувальні подарунки.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

Подаруй дитині книгу

Упродовж 2-8 квітня в Буковинському державному медичному університеті проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”. Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

Проведено акцію «Допомога людям з обмеженими можливостями»

До Міжнародного дня інваліда в Обласній дитячій клінічній лікарні м. Чернівці проведена акція «Допомога людям з обмеженими можливостями».

Просвітницько-профілактична робота серед школярів

Здоров’я є інтегральною характеристикою особистості і визначає якість життя. Сьогодні в Україні фіксують високий рівень захворюваності населення, особливо серед дітей і підлітків. Зокрема, за період навчання у школі кількість здорових дітей з першого до одинадцятого класу зменшується у 3-4 рази.