В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Змагалися команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, БДФЕУ, СК “Турятка”, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та “Ніка” БДМУ. Беззаперечним лідером змагань були команди факультету фізичного виховання ЧНУ ім. Ю.Федьковича та “Ніка” БДМУ. В підгрупі, де грали команди БДМУ та ЧНУ, всі команди зіграли між собою в нічию, а за різницею забитих і пропущених м’ячів команда медуніверситету поступилися команді ЧНУ та у фіналі грали за ІІІ місце. Власне, фінальну гру у другої команди ЧНУ збірна БДМУ виграла без особливих проблем. Перше місце виграла команда СК “Турятка”, срібло – у спортсменок ЧНУ.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Подарунки від Святого Миколая для вихованців спецшколи-інтернату №2

Співробітники кафедри іноземних мов разом зі студентами-першокурсниками медичних факультетів №2 та №4 завітали з подарунками від Святого Миколая до вихованців Чернівецької спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Учні навчального закладу зі сцени продемонстрували чудові вокальні та хореографічні номери. Також майбутні медики мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів.
Відгуки студентів

Репродуктивне здоров’я молоді

Науковий форум Репродуктивне здоров’я молоді

25 жовтня у Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу дводенний науковий симпозіум“Репродуктивне здоров’я молоді”, організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.