Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Змагалися команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, БДФЕУ, СК “Турятка”, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та “Ніка” БДМУ. Беззаперечним лідером змагань були команди факультету фізичного виховання ЧНУ ім. Ю.Федьковича та “Ніка” БДМУ. В підгрупі, де грали команди БДМУ та ЧНУ, всі команди зіграли між собою в нічию, а за різницею забитих і пропущених м’ячів команда медуніверситету поступилися команді ЧНУ та у фіналі грали за ІІІ місце. Власне, фінальну гру у другої команди ЧНУ збірна БДМУ виграла без особливих проблем. Перше місце виграла команда СК “Турятка”, срібло – у спортсменок ЧНУ.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини