В БДМУ обговорили сучасні підходи до лікування запальних захворювань органа зору після перенесеного COVID-19

В БДМУ обговорили сучасні підходи до лікування запальних захворювань органа зору

На запрошення кафедри офтальмології ім. Б.Л.Радзіховського БДМУ, для підняття фахової майстерності офтальмологів Чернівецької області Чернівці відвідала провідний фахівець Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова Олена Івановська.

Олена Володимирівна, старший науковий співробітник Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова (м. Одеса), провела спільний з співробітниками кафедри офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського огляд пацієнтів Чернівецької області з важкою патологією очей.

У продовж трьох днів, з 15 по 17 грудня було проконсультовано понад 40 пацієнтів. Під час огляду, для викладачів кафедри та лікарів офтальмологів області були організовані майстер-класи по діагностиці та лікуванню вроджених та запальних захворювань очей.

 

16 грудня співробітники кафедри офтальмології провели «круглий стіл», на якому розглянули сучасні підходи до лікування запальних захворювань органа зору після перенесеного COVID-19. Професор Ярослав Пенішкевич підняв питання про важливість своєчасної госпіталізації пацієнтів з важкою патологією в Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова (м.Одеса) та запропонував шляхи подальшої співпраці між БДМУ та Інститутом ім. В.П.Філатова. Олена  Івановська прочитала для співробітників кафедри, лікарів очного відділення і області дві лекції на теми: «Кератопластика» та «Блефарити та її лікування».

Аудиторія з цікавістю прослухала доповіді, які були представлені на високому науковому рівні, як відмітили присутні на заході викладачі та лікарі області.