Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Співробітники БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

9 березня з нагоди 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря в Чернівцях відбулися урочистий мітинг та концерт.

Зранку представники обласної та міської влади, представники релігійних громад та громадських організацій, студенти та учні поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі міста.

Також у цей день Тараса Шевченка згадували віршами та піснями. Так, в обласній філармонії ім. Д. Гнатюка відбувся урочистий концерт під символічною назвою «Про Україну мені заспівай!».

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у пам’ятних заходах взяли Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, представники історико-медичного музею, співробітники кафедри суспільних наук та українознавства а також кафедри психології та філософії.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.