На кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб провели круглий стіл

23 квітня на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб під керівництвом проф. О.К.Колоскової з нагоди Всесвітнього дня здоров’я відбувся круглий стіл, присвячений актуальним питанням харчування дітей різного віку.

У роботі круглого столу взяли участь студенти 6 курсу спеціальності «Лікувальна справа» та «Педіатрія», які разом з доц. С. Тарнавською розглянули особливості раціонального харчування дітей різного віку. Під час дискусії було відзначено, що вагомим внеском батьків у підтримання здоров’я дітей є забезпечення раціонального харчування та режиму дня для малюків.

Наразі актуальною проблемою є поширення харчової алергії у дітей, оскільки за останні 10-15 років кількість дітей з харчовою алергією збільшилась на 15-18%. Тому увага учасників акцентувалася на основних питаннях діагностики, лікування та профілактики харчової алергії у дітей.

Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології

26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету у Палаці "Академічний" о 08.30 відбудеться симпозіум "Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології" (Київ-Чернівці-Варшава). Програма конференції додається. Запрошуються всі бажаючі.

Акція до Дня алерголога

Студенти 5 курсу 16, 17, 20, 23 груп медичного факультету №2 БДМУ провели в Чернівецьких та Кіцманській школах та гімназіях профілактично-просвітницьку акцію серед школярів 7-11 класів присвячену «Дню алерголога» та «Міжнародному дню здорового харчування» (цього року ця акція проведена доцентами Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П.)

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).