Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

14 лютого 2016 року студенти коледжу БДМУ за ініціативи та підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Анатоліївни Петринич провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).
Міжнародний день дарування книг – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи, таким чином, дітям та молоді любов до читання. Свято відзначається з 14 лютого 2012 р. і своєю появою зобов’язане Еммі Бродмур – засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books в США. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?
Способи відзначення Міжнародного дня дарування книг різноманітні: можна подарувати книгу комусь абсолютно незнайомому і неочікуваному, влаштувати читання улюблених дитячих книг у колі знайомих дітей, запустити книгодарувальну хвилю (даруєте книгу другу й берете з нього обіцянку, що він подарує книгу зі своєї бібліотеки ще комусь), просто презентуєте комусь книгу (мамі, тату, сестричці, братику, сусідці).
Студенти коледжу БДМУ у день свята дарували книги маленьким та дорослим читачам, які гуляли Театральною площею і дуже раділи несподіваному подарунку. Сподіваємось, що ініціатива дарування книг, яка отримала підтримку в усьому світі, продовжить знаходити нових ентузіастів і учасників.

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.