Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

14 лютого 2016 року студенти коледжу БДМУ за ініціативи та підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Анатоліївни Петринич провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).
Міжнародний день дарування книг – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи, таким чином, дітям та молоді любов до читання. Свято відзначається з 14 лютого 2012 р. і своєю появою зобов’язане Еммі Бродмур – засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books в США. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?
Способи відзначення Міжнародного дня дарування книг різноманітні: можна подарувати книгу комусь абсолютно незнайомому і неочікуваному, влаштувати читання улюблених дитячих книг у колі знайомих дітей, запустити книгодарувальну хвилю (даруєте книгу другу й берете з нього обіцянку, що він подарує книгу зі своєї бібліотеки ще комусь), просто презентуєте комусь книгу (мамі, тату, сестричці, братику, сусідці).
Студенти коледжу БДМУ у день свята дарували книги маленьким та дорослим читачам, які гуляли Театральною площею і дуже раділи несподіваному подарунку. Сподіваємось, що ініціатива дарування книг, яка отримала підтримку в усьому світі, продовжить знаходити нових ентузіастів і учасників.