Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

14 лютого 2016 року студенти коледжу БДМУ за ініціативи та підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Анатоліївни Петринич провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).
Міжнародний день дарування книг – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи, таким чином, дітям та молоді любов до читання. Свято відзначається з 14 лютого 2012 р. і своєю появою зобов’язане Еммі Бродмур – засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books в США. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?
Способи відзначення Міжнародного дня дарування книг різноманітні: можна подарувати книгу комусь абсолютно незнайомому і неочікуваному, влаштувати читання улюблених дитячих книг у колі знайомих дітей, запустити книгодарувальну хвилю (даруєте книгу другу й берете з нього обіцянку, що він подарує книгу зі своєї бібліотеки ще комусь), просто презентуєте комусь книгу (мамі, тату, сестричці, братику, сусідці).
Студенти коледжу БДМУ у день свята дарували книги маленьким та дорослим читачам, які гуляли Театральною площею і дуже раділи несподіваному подарунку. Сподіваємось, що ініціатива дарування книг, яка отримала підтримку в усьому світі, продовжить знаходити нових ентузіастів і учасників.