Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Набільше щастя у житті - це відчуття, що тебе люблять

Набільше щастя у житті - це відчуття, що тебе люблять

Відома англійська письменниця, королева детективу Агата Крісті писала: «Мені здається, що одна з найбільших удач у житті людини – це щасливе дитинство». І це дійсно так, адже прекрасні спогади дитинства дорогі кожному.

18 грудня 2015 року, напередодні Дня святого Миколая студенти 1 та 41 груп 3 курсу (медичні факультети № 1 та № 3) разом зі своїми кураторами, старшими викладачами кафедри іноземних мов Іриною Семенко та Ніною Войткевич і молодшими колегами, студентами 13 групи 1 курсу, перевтілившись у помічників Святого Миколая, відвідали з благодійною акцією дошкільний навчальний заклад № 17 «Паросток» м. Чернівці для дітей з вадами зору. Діти, батьки та керівництво дитячого садка радо приймали гостей Буковинського державного медичного університету, тому що така акція проводилась у них вперше. Хоча сам заклад знаходиться у центрі міста у великому житловому масиві та ще й поблизу студентського містечка, його чомусь завжди оминали увагою. Вихователі не менш, аніж їхні вихованці, раділи подарункам, що принесли студенти: цікаві ігри, головоломки та пазли для розвитку навичок читання, лічби, визначення часу та навіть вивчення англійської мови. Студенти пообіцяли й надалі опікуватись цим дитячим закладом і допомагати дітям готуватись до школи.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти провели благодійну акцію «Подаруй дітям радість»

Воскресіння Христове є одним з найбільших свят у християнському світі.

Студенти-стоматологи провели благодійну акцію

Третій рік поспіль напередодні найсвітлішого весняного свята Великодня студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету відвідують Чернівецький спеціальний дошкільний навчальний заклад № 37 для дітей з вадами мови.

Студенти-стоматологи провели благодійну акцію “Подаруй дітям усмішку”

16 квітня, напередодні найсвітлішого весняного свята, студенти 3 групи IV курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету зі своїм куратором асистентом кафедри терапевтичної стоматології Олесею Іваніцькою відвідали Чернівецький спеціальний дошкільний навчальний заклад № 37 для дітей з вадами мови, що знаходиться по вул. Гаврилюка,11.