Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд

Відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд

15 грудня у Спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд коледжів міста з нагоди Дня святого Миколая.

У турнірі взяли участь команди ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації . Наша команда вперше з моменту створення брала участь у подібному турнірі. Цього року коледж БДМУ самостійно бере участь у обласних спортивних іграх ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, тому змагання – це своєрідна підготовка до майбутніх офіційних змагань. Звичайно, наші дівчата не пробились у трійку призерів. У компанії команд, які мають величезний змагальний досвід та професійних спортсменок у своєму складі це було зробити неможливо. Перемогла команда Чернівецького медичного коледжу БДМУ, срібло дісталося спортсменкам коледжу економіки та дизайну, бронзу здобули дівчата з. індустріального коледжу. Але, маємо надію, що наша команда незабаром теж почне показувати переможну гру, як їх подруги з волейбольної збірної БДМУ.

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.