Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".

Напередодні новорічно-різдвяних свят найактивніші студенти-донори проявили ініціативу і вирішили здати кров для проведення її вчасної карантинізації і поповнення банку крові. "Кожного разу стаючи донором - віддаєш частинку себе для когось" - діляться своїми думками постійні донори крові БДМУ, студенти в яких вже більше 10 кровоздач.
Лише небайдужість кожного з нас може змінити світ, не треба залишатись осторонь людських проблем, а для медиків - це незаперечна істина. Тому такі акції є традиційними для студентів БДМУ, які стають донорами крові.

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

День боротьби з раком

В Чернівецького обласному клінічному онкологічному диспансері з нагодиВсесвітнього дня боротьби з раком відбулася прес-конференція на тему “Рак – виліковний”.