Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".

Напередодні новорічно-різдвяних свят найактивніші студенти-донори проявили ініціативу і вирішили здати кров для проведення її вчасної карантинізації і поповнення банку крові. "Кожного разу стаючи донором - віддаєш частинку себе для когось" - діляться своїми думками постійні донори крові БДМУ, студенти в яких вже більше 10 кровоздач.
Лише небайдужість кожного з нас може змінити світ, не треба залишатись осторонь людських проблем, а для медиків - це незаперечна істина. Тому такі акції є традиційними для студентів БДМУ, які стають донорами крові.