Студенти БДМУ обговорили питання стоматологічної освіти

Студенти БДМУ обговорили питання стоматологічної освіти

Студенти Буковинського державного медичного університету 14 лютого взяли участь у круглому столі на тему «Стоматологічна освіта очима студентів та лікарів-інтернів у світлі реформ охорони здоров’я в Україні»,

який відбувся у Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця та був ініційований Асоціацією студентів стоматологів України та Асоціацією стоматологів України.

Круглий стіл об’єднав студентів, лікарів-інтернів та професорсько-викладацький склад понад 10 вишів України, які проводять навчання за спеціальністю «стоматологія». Буковинський державний медичний університет представили студенти V курсу Юсипчук Богдан та Пальчікова Яна.

Розпочалося засідання зі вступної доповіді президента АСУ Угрина М.М., який висвітлив основні положення нового Закону «Про освіту», актуальні саме для студентів, лікарів-інтернів (спеціальність «стоматологія») та проілюстрував діючу структуру додипломної та післядипломної  освіти у галузі, звернув увагу на її недоліки. Після цього надав слово студентам та лікарям-інтернам для того, щоб учасники Круглого столу ознайомилися з найактуальнішими питаннями стоматологічної освіти.

Студенти та лікарі-інтерни запропонували увазі присутніх 5 доповідей: «Роль Асоціації студентів стоматологів у покращенні стоматологічної освіти», «Кредитно-модульна система та особливості нормативно-правової бази, що стосується підготовки лікарів-стоматологів», «Аналіз додипломної освіти. Результати анкетування», «Інтернатура як складова післядипломної освіти», «Стоматологічна освіта в країнах Європи», після чого відбулося активне обговорення.