У БДМУ відбувся симпозіум

На базі Буковинського державного медичного університету 24 квітня відбувся науково-практичний симпозіум «Сучасні досягнення в дієтології гастроентерологічних захворювань у дітей».

Урочисто відкрив симпозіум проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків проф. Іващук О.І.

Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися начальник Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА проф. Андрієць О.А. та керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г. Робота симпозіуму розпочалася з доповіді зав. кафедри педіатрії та медичної генетики, проф. Сорокман Т.В. «Педіатрична нутриціологія: досягнення та проблеми». Також у симпозіумі взяли участь професори з Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького (Няньковський С.Л. та Яцула М.С.), Буковинського державного медичного університету (Сокольник С.В., Нечитайло Ю.М. та доц. Колюбакіна Л.В.), Тернопільсь­кого державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (Федорців О.Є.)

У другій половині симпозіуму головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г. провів навчальний семінар із впровадження у медичну практику клінічних протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей.

Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології

26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету у Палаці "Академічний" о 08.30 відбудеться симпозіум "Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології" (Київ-Чернівці-Варшава). Програма конференції додається. Запрошуються всі бажаючі.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

Відбулася конференція Асоціації сімейних лікарів

У Палаці «Академічний» 17 квітня кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА провели науково-практичну конференцію Асоціацї сімейних лікарів Чернівецької області «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень».