У БДМУ відбувся симпозіум

У БДМУ відбувся симпозіум

На базі Буковинського державного медичного університету 24 квітня відбувся науково-практичний симпозіум «Сучасні досягнення в дієтології гастроентерологічних захворювань у дітей».

Урочисто відкрив симпозіум проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків проф. Іващук О.І.

Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися начальник Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА проф. Андрієць О.А. та керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г. Робота симпозіуму розпочалася з доповіді зав. кафедри педіатрії та медичної генетики, проф. Сорокман Т.В. «Педіатрична нутриціологія: досягнення та проблеми». Також у симпозіумі взяли участь професори з Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького (Няньковський С.Л. та Яцула М.С.), Буковинського державного медичного університету (Сокольник С.В., Нечитайло Ю.М. та доц. Колюбакіна Л.В.), Тернопільсь­кого державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (Федорців О.Є.)

У другій половині симпозіуму головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г. провів навчальний семінар із впровадження у медичну практику клінічних протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей.