Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

Представники Студентського самоврядування БДМУ завітали до своїх колег з Чернівецького індустріального коледжу з тематичною лекцією.

Лекцію провели Худик Романія, Вероніка Цициу та Фейсал Салім Аль-Бдур. В цей день всі санітарно-просвітницькі заходи направлені на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів.

Студенти-медики, організатори акції, звернули увагу на доволі актуальну тему для юнаків та дівчат – види контрацепції та їх роль у захисті від вірусів, інфекцій та небажаної вагітності. «Гадаю, подібні інформаційні заходи мають стати щорічним явищем для всіх студентів. Особливо для першокурсників, оскільки в школах такі питання, зазвичай, не обговорюють. Від всієї групи ОТ-41 хочу подякувати студентам БДМУ за таку цікаву та змістовну зустріч – чудові пояснення, вичерпні відповіді на всі питання, навіть провокативні, – щиро дякуємо», – ділиться враженнями Діна Хмара, студентка IV курсу Чернівецького індустріального коледжу.