Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

Представники Студентського самоврядування БДМУ завітали до своїх колег з Чернівецького індустріального коледжу з тематичною лекцією.

Лекцію провели Худик Романія, Вероніка Цициу та Фейсал Салім Аль-Бдур. В цей день всі санітарно-просвітницькі заходи направлені на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів.

Студенти-медики, організатори акції, звернули увагу на доволі актуальну тему для юнаків та дівчат – види контрацепції та їх роль у захисті від вірусів, інфекцій та небажаної вагітності. «Гадаю, подібні інформаційні заходи мають стати щорічним явищем для всіх студентів. Особливо для першокурсників, оскільки в школах такі питання, зазвичай, не обговорюють. Від всієї групи ОТ-41 хочу подякувати студентам БДМУ за таку цікаву та змістовну зустріч – чудові пояснення, вичерпні відповіді на всі питання, навіть провокативні, – щиро дякуємо», – ділиться враженнями Діна Хмара, студентка IV курсу Чернівецького індустріального коледжу.