Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ підтримали волонтерську акцію

Студенти і викладачі Буковинського державного медичного університету черговий раз підтримали акцію зі збору коштів на допомогу воїнам АТО.

ВО «Буковина – українському війську», приурочену Дню української вишиванки. Волонтери організації власноруч виготовили прикраси – символічні стрічки-обереги, які придбали студенти і співробітники БДМУ. Виручені кошти – 1500 грн. –організатори акції Вакарюк Олеся Степанівна і Савчук Ольга Петрівна передадуть на потреби учасників антитерористичної операції.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції!

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про друж