Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.

На занятті викладачі та студенти розповідали про життєвий та творчий шлях видатного філософа. Прозвучало багато безсмертних афоризмів пера Григорія Сковороди.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о.