Поліглоти English Speaking Club

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови. Члени English Speaking Club щороку долучаються до цього свята.

В останній день зими, 28 лютого 2017 року клубівці зібрались на своє чергове засідання, щоб позмагатись у мовознавстві. Чернівці – багатонаціональне місто, а наш університет ще більше збагачує його своїм культурним та мовним розмаїттям. Сьогодні на одному лише медичному факультеті № 3 навчаються представники з 39 країн світу.

Безперечним поліглотом було визнано Кхалаф Сумайо, студентку І курсу медичного факультету № 3, яка знає 5 мов: англійську, фінську, шведську, арабську, сомалійську.

Ошатне приміщення Музею університету вже вдруге приймало членів English Speaking Club, представників Індії, Гани, Польщі, Фінляндії і, звичайно, України.

Учасники засідання дізнались багато цікавих фактів про розвиток мов в різних країнах світу.

Зокрема, в Індії лише 22 мови є законодавчо закріплені Конституцією країни, і кожен громадянин зобов’язаний знати свою рідну мову плюс хінді та англійську – як державні.

У Республіці Гана крім державної англійської люди розмовляють на ашанті, фанте, еве тощо.

У Фінляндії, окрім фінської мови жителі повинні знати шведську та англійську. Для всіх представників зарубіжних країн є абсолютно природно знати кілька мов.

Учасники засідання підготували цікаве дійство

Поетичні рядки англійською мовою звучали у виконанні Артюхової Лілії (21 гр. ІІ курс), польською мовою – Шліжень Тадеуша Конрада (58 гр. І курс), фінською – Кхалаф Сумайо (58 гр. І курс), іспанською – Коро Батіщева Євгена (3 гр. ІІ курс), португальською – Швадченко Катерини (21 гр. ІІ курс), українською та російською мовами – Дебелюк Наталії (16 гр. ІІІ курс).

Студент ІІІ курсу медичного факультету № 3, постійний член клубу від початку його заснування, Джеремія Оклу задіяв усіх присутніх у цікаву гру – всі разом і не помітили, як стали учасниками та оповідачами ганійської народної казки.

Студенти із Гани та Індії співали пісень на ашанті та хінді, а на завершення усі разом співали українську народну пісню «Підманула-підвела», що особливо сподобалась індусам, які навіть танцювали під неї.

Наступне засідання клубу планується 28 березня

Галерея зображень:
Поліглоти English Speaking Club

English Speaking Club продовжив роботу

На кафедрі іноземних мов 31 березня відбулось чергове засідання English Speaking Club.