Стоматологи БДМУ надають безкоштовну допомогу учасникам АТО

Зважаючи на події в державі та скрутну економічну ситуацію, навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»за підтримки Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА започаткували проект з надання безкоштовної стоматологічної допомоги нашим співвітчизникам – учасникам АТО та їхнім сім’ям, біженцям з окупованих територій, малозабезпеченим верствам населення. Нам випало жити і працювати у час, коли необхідно не тільки дотримуватись клятви Гіппократа, але й активно виявляти громадянську позицію.

На сьогоднішній день на базі навчально-лікувального центру «Університетська клініка» прийнято і проліковано близько 300 людей, з яких 200 – учасники АТО,60 – члени їхніх сімей та 40 біженців з окупованих територій. В якості фахівців для надання безкоштовної стоматологічної допомоги були залучені висококваліфіковані спеціалісти: Максимів О.О., Бєліков О.Б., Рожко В.І., Батіг В.М., Романко О.П, а також лікарі-інтерни: Абрамчук І.І., Чепишко С.І., Федірчик М.П.

Стоматологи Університетської клініки надають пацієнтам допомогу з: професійної гігієни ротової порожнини; ендодонтичного лікування зубів; пломбування каріозних порожнин зубів; лікування захворювань пародонту; видалення зубів; рентгендіагностии; протезування ротової порожнини ортопедичними конструкціями різних модифікацій.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Допомога армії

Студенти Буковинського державного медичного університету у вересні провели акцію зі збору коштів для бійців АТО, у результаті якої зібрали 23 200 гривень.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.