Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Стоматологи БДМУ надають безкоштовну допомогу учасникам АТО

Стоматологи БДМУ надають безкоштовну допомогу учасникам АТО

Зважаючи на події в державі та скрутну економічну ситуацію, навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»за підтримки Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА започаткували проект з надання безкоштовної стоматологічної допомоги нашим співвітчизникам – учасникам АТО та їхнім сім’ям, біженцям з окупованих територій, малозабезпеченим верствам населення. Нам випало жити і працювати у час, коли необхідно не тільки дотримуватись клятви Гіппократа, але й активно виявляти громадянську позицію.

На сьогоднішній день на базі навчально-лікувального центру «Університетська клініка» прийнято і проліковано близько 300 людей, з яких 200 – учасники АТО,60 – члени їхніх сімей та 40 біженців з окупованих територій. В якості фахівців для надання безкоштовної стоматологічної допомоги були залучені висококваліфіковані спеціалісти: Максимів О.О., Бєліков О.Б., Рожко В.І., Батіг В.М., Романко О.П, а також лікарі-інтерни: Абрамчук І.І., Чепишко С.І., Федірчик М.П.

Стоматологи Університетської клініки надають пацієнтам допомогу з: професійної гігієни ротової порожнини; ендодонтичного лікування зубів; пломбування каріозних порожнин зубів; лікування захворювань пародонту; видалення зубів; рентгендіагностии; протезування ротової порожнини ортопедичними конструкціями різних модифікацій.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Допомога армії

Студенти Буковинського державного медичного університету у вересні провели акцію зі збору коштів для бійців АТО, у результаті якої зібрали 23 200 гривень.
 

Допомога постраждалим

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.