Студентка БДМУ взяла участь в зустрічі "iTOP" в Чехії

Упродовж 28-30 квітня 2017 року в Празі (Чехія) відбулася чергова зустріч 30 представників різних країн Європи для навчання і вдосконалення практичних технік профілактики стоматологічних захворювань "iTOP" за підтримки компанії Curaden Swiss.

Одним з учасників стала лікар-інтерн за спеціальністю "Стоматологія" ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" Пальчікова Яна.

"iTOP" (individually trained oral prophylaxis) був заснований професором Jiří Sedelmayer і має на меті індивідуальне практичне навчання, прийняття методик та впровадження їх в щоденний побут як лікаря так і його пацієнтів з метою збереження здоров'я зубів та ясен впродовж життя.

Протягом зустрічі учасники прослухали курс лекцій професора Jiří Sedelmayer, що стосувались історії стоматології, профілактики, еволюції поглядів на виникнення та причини стоматологічних захворювань, а також засобів і способів ефективного догляду за здоров'ям ротової порожнини.

Наступною складовою зустрічі були щоденні кількагодинні тренування – під наглядом та з допомогою досвідчених інструкторів учасники відпрацьовували найбезпечніші методи чищення зубів, ознайомлювалися з особливостями догляду за інтрадентальними проміжками, вчилися складати індивідуалізовані профілактичні плани для пацієнтів. Кожен профілактичний засіб обговорювали і оцінювали за наступними критеріями: безпечність, прийнятність, ефективність.

Наступна зустріч "iTOP" для студентів та інтернів в Празі відбудеться у листопаді 2017.

Галерея зображень:
Студентка БДМУ взяла участь в зустрічі "iTOP" в Чехії

Студенти БДМУ взяли участь у конференції у м. Лейден

Студенти БДМУ взяли участь у 9-й міжнародній студентській конференції The Leiden International Medical Student Conference (LIMSC), що проходила з 11 по 15 березня на базі Медичного університетського центру м. Лейден.

Студенти БДМУ матимуть можливість стажуватися в Нью-Мексико

Співпраця між БДМУ та університетом Нью-Мексико

Упродовж 5-10 вересня у Буковинському державному медичному університеті з офіційним візитом перебувала виконавчий директор суспільного здоров’я штату Нью-Мексико (США), асистент директора центру суспільно-психічного здоров’я, професор психіатрії, сімейної та суспільної медицини  університету Нью-Мексико – Хелена Сільверблатт.

Професор Хелена Сільверблатт зустрілася із т.в.о ректора БДМУ професором Олександром Іващуком. На зустрічі було обговорено умови співпраці двох ВНЗ щодо двостороннього академічного обміну студентами, адже нещодавно було підписано угоду про співпрацю між БДМУ та університетом Нью-Мексико.