BIMCO 2020 ONLINE. День перший

Буковинський державний медичний університет
7 квітня у БДМУ розпочав роботу VII Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІМСО 2020 (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2020), який об’єднав більше півтори тисячі учасників із 50 країн світу.
 
Цьогорічний конгрес вперше проходить онлайн у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні та світі. Проте вже перший день показав, що формат проведення заходу не впливає на якість пленарних лекцій та презентації наукових робіт активними учасниками.
 
Під час Першого пленарного засідання учасники заслухали пленарну лекцію – «From the kitchen to the bedside: unravelling the molecular basis of Parkinson’s disease», яку захоплююче прочитав лектор Tiago Fleming Outeiro, професор, керівник Департаменту нейродегенерації та реставративних досліджень Геттінгенського медичного університету (м. Геттінген, Німеччина).
 
Одразу після відкриття конгресу учасники під’єднались до онлайн- аудиторій секційних засідань, де презентували свої роботи. Цього року в онлайн-режимі впродовж двох днів працюватимуть 8 секцій: «Фундаментальні науки» (українською та англійською мовами), «Внутрішні хвороби» (українською та англійською мовами), «Акушерство та гінекологія», «Педіатрія», «Хірургічні хвороби» і «Стоматологія».
 
Сьогодні уже пролунали доповіді близько половини учасників BIMCO 2020, що були оцінені нашими компетентними членами журі.
 
Перший день конгресу завершено, організаційний комітет та учасники вкотре доводять, що між наукою та науковцем, що прагне розвиватись, не може бути нездоланних перешкод.