Студенти БДМУ взяли участь у конференції у м. Лейден

Студенти БДМУ взяли участь у 9-й міжнародній студентській конференції The Leiden International Medical Student Conference (LIMSC), що проходила з 11 по 15 березня на базі Медичного університетського центру м. Лейден.

З усними доповідями виступили студентка 4 курсу медичного факультету №1 Олександра Швець (науковий керівник – доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Наталя Васильєва), студентка 5 курсу медичного факультету №1 Ольга Мигалатюк разом зі студентом медичного факультету №3 Майклом Фішбахом (науковий керівник – доцент кафедри акушерства та гінекології Андрій Бербець), зі стендовими доповідями виступили студентка 5 курсу медичного факультету №1 Ольга Юрчишина (науковий керівник – доцент кафедри анестезіології та реаніматології Микола Кокалко), а також студентка 5 курсу медичного факультету №2 Олеся Ковтун (науковий керівник – доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Інна Кривецька). Також студенти побували на воркшопах, відвідати лекції провідних професорів та лікарів Європи, поділилися досвідом зі студентами інших вишів. Учасники конференції мали змогу відвідати музей, дізнатись про місто Ляйден та його історію, а також Амстердам.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

«English speaking club» розширює горизонти

22 листопада члени гуртка English Speaking Club, що створений в цьому році при кафедрі іноземних мов, з дружнім візитом відвідали своїх колег та однодумців з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.