Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Студенти зустрілися з учасницею Євромайдану

27 листопада 2015р. завідувач кафедри суспільних наук та українознавства А.А. Мойсей провів зі студентами 1 курсу медичного факультету № 1 заняття, присвячене подіям на Майдані Незалежності у листопаді 2013 – лютому 2014 рр. Студентам було також продемонстровано презентацію з історичної хроніки подій. На тематичне заняття була запрошена учасниця Євромайдану, студентка 4 курсу ЧНУ ім. Ю. Федьковича Леся Вакарюк. Будучи свідком подій на Майдані, Леся Вакарюк розповіла студентам про трагічні події, які там відбувалися (самоорганізація людей, що були на Майдані, власну участь у акціях протесту, людські долі та криваві сутички), вміння цінити та берегти свою свободу і незалежність. Студенти-медики взяли участь у дискусії про «Революцію гідності» її значення для українців, задавали питання гості та висловлювали власні думки щодо нашого сьогодення.