Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти зустрілися з учасницею Євромайдану

27 листопада 2015р. завідувач кафедри суспільних наук та українознавства А.А. Мойсей провів зі студентами 1 курсу медичного факультету № 1 заняття, присвячене подіям на Майдані Незалежності у листопаді 2013 – лютому 2014 рр. Студентам було також продемонстровано презентацію з історичної хроніки подій. На тематичне заняття була запрошена учасниця Євромайдану, студентка 4 курсу ЧНУ ім. Ю. Федьковича Леся Вакарюк. Будучи свідком подій на Майдані, Леся Вакарюк розповіла студентам про трагічні події, які там відбувалися (самоорганізація людей, що були на Майдані, власну участь у акціях протесту, людські долі та криваві сутички), вміння цінити та берегти свою свободу і незалежність. Студенти-медики взяли участь у дискусії про «Революцію гідності» її значення для українців, задавали питання гості та висловлювали власні думки щодо нашого сьогодення.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

Міждисциплінарний проект "Простір і Пам'ять"

Упродовж 13-28 жовтня у Чернівцях проходив міждисциплінарний проект Простір і Пам'ять: кульура, політика і громадянське суспільство на Буковині, у якому взяла участь викладач кафедри психології та соціології Олеся Павлюк.