Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».

Буковинський державний медичний університет представили Жанна Жижиян, Марина Вакула та Роксолана Маюк. Під час форуму проводились різноманітні тренінги, студенти відвідали майстер клас з невідкладної допомоги, де навчалися рятувати життя у екстрених ситуаціях і проводити реанімацію. У вільний час для учасників було проведено екскурсію містом і музеєм-садибою ім. М. І. Пирогова. Також вони мали змогу ознайомитися з історією створення та становлення Вінницького національного медичного університету, його визначними науковцями, науковими дослідженнями кафедр.

Вразила студентів історія про створення віртуального пацієнта – Скіф. Скіф – це, без перебільшення, революційний підхід до відтворення системи життєдіяльності людини, починаючи з окремих клітин, органів, систем, а також їх відповіді на дію навколишнього середовища. Вся система являє собою українське ноу-хау, при створенні якого ми маємо честь бути присутні і причетні. Він допомагає нам бачити людський організм і його дії у 3D