Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».

Буковинський державний медичний університет представили Жанна Жижиян, Марина Вакула та Роксолана Маюк. Під час форуму проводились різноманітні тренінги, студенти відвідали майстер клас з невідкладної допомоги, де навчалися рятувати життя у екстрених ситуаціях і проводити реанімацію. У вільний час для учасників було проведено екскурсію містом і музеєм-садибою ім. М. І. Пирогова. Також вони мали змогу ознайомитися з історією створення та становлення Вінницького національного медичного університету, його визначними науковцями, науковими дослідженнями кафедр.

Вразила студентів історія про створення віртуального пацієнта – Скіф. Скіф – це, без перебільшення, революційний підхід до відтворення системи життєдіяльності людини, починаючи з окремих клітин, органів, систем, а також їх відповіді на дію навколишнього середовища. Вся система являє собою українське ноу-хау, при створенні якого ми маємо честь бути присутні і причетні. Він допомагає нам бачити людський організм і його дії у 3D

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

БДМУ посів 3 місце у міжнародному рейтингу

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті «WORLD UNIVERSITIES WEB RANKING 2015», який проводить міжнародний освітній портал Four International Colleges & Universities (4icu.org).

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.