Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Профілактика артеріальної гіпертензії

До Всесвітнього дня здоров’я на базі міської клінічної лікарні №3 співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету провели майстер-клас з вимірювання артеріального тиску та прочитали лекцію “Модифіковані та немодифіковані фактори ризику артеріальної гіпертензії” для студентів лікувального та стоматологічного факультетів.

Під час практикуму студентам пригадали як правильно вимірювати артеріальний тиск, визначати індекс маси тіла і робити його оцінку. Також фахівці кафедри провели консультації про здоровий спосіб життя і профілактику артеріальної гіпертензії.

14 листопада – всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

На сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети. За даними експертів ВООЗ, до 2030 року очікується збільшення кількості хворих у 1,5 раза. В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі. Кількість пацієнтів з діабетом ще у 2006 році подолала мільйонну позначку, а вже на початку 2013 року число зареєстрованих хворих досягло 1,3 млн. осіб. В Чернівецькій області на обліку перебуває понад 30 тис. хворих на цукровий діабет.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.