Студенти коледжу БДМУ вчили школярів як надавати першу допомогу

18 жовтня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Медсестринство» коледжу БДМУ Влад Павлюк, Іван Унгурян, Наталія Унгурян, Мар’яна Василович, голова студентської ради коледжу Дмитро Одовічен разом з викладачем коледжу Анною Слубською зустрілися з учнями 8-9 класів приватної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Надія».

Анна Слубська розповіла школярам про Буковинський державний медичний університет та коледж БДМУ, умови вступу, перелік спеціальностей, роботу підготовчих курсів та можливість дистанційної підготовки, структуру сайту «Інформаційний центр абітурієнта БДМУ» тощо.

Студенти коледжу на манекені продемонстрували учням як проводити непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень та зупиняти кровотечу, поділилися своїми враженнями від навчання.
Галерея зображень:
Студенти коледжу БДМУ вчили школярів як надавати першу допомогу

В БДМУ обговорили психологічні особливості розвитку дітей раннього віку

17 травня 2017 року з нагоди Дня сім’ї на кафедрі психології та філософії професор Алла Борисюк, доц. Марина Тимофієва, викладач Олеся Павлюк провели науковий семінар.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

Викладачі БДМУ взяли участь у форумі "ЛЮДИНА ТА ЛІКИ-Україна"

20 травня відбулася виставка-форум ЛЮДИНА ТА ЛІКИ – Україна, тематика: «СУЧАСНІ

20 травня відбулася виставка-форум ЛЮДИНА ТА ЛІКИ – Україна, тематика: «СУЧАСНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НА СЛУЖБІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», яка завершила низку заходів у Буковинському державному медичному університеті, присвячених Дню науки. У роботі наукового зібрання взяли участь науковці з Києва, Харкова та Вінниці. Буковинський державний медичний університет представили доц.

Студенти БДМУ писали Всеукраїнський правовий диктант

25 квітня студенти та викладачі БДМУ долучилися до написання «Всеукраїнського правового диктанту», який одночасно проходив у 24 областях України.