Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти коледжу БДМУ вчили школярів як надавати першу допомогу

18 жовтня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Медсестринство» коледжу БДМУ Влад Павлюк, Іван Унгурян, Наталія Унгурян, Мар’яна Василович, голова студентської ради коледжу Дмитро Одовічен разом з викладачем коледжу Анною Слубською зустрілися з учнями 8-9 класів приватної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Надія».

Анна Слубська розповіла школярам про Буковинський державний медичний університет та коледж БДМУ, умови вступу, перелік спеціальностей, роботу підготовчих курсів та можливість дистанційної підготовки, структуру сайту «Інформаційний центр абітурієнта БДМУ» тощо.

Студенти коледжу на манекені продемонстрували учням як проводити непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень та зупиняти кровотечу, поділилися своїми враженнями від навчання.
Галерея зображень:
Студенти коледжу БДМУ вчили школярів як надавати першу допомогу