Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти – стоматологи БДМУ розмальовували писанки з вихованцями дитячого будинку

11 квітня 2017 року студенти 2 та 3 групи ІІ курсу стоматологічного факультету провели Великодню благодійну акцію.

Майбутні стоматологи разом з кураторами Кільмухаметовою Ю.Х. та Кавчук О.М. відвідали КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» «Сонечко».

В ігровій формі дітям показували як фарбувати писанки, крашанки та крапанки. І студенти, і вихованці дитячого будинку були задоволені проведеним заходом. По завершенні відвідин дитячому будинку і діточкам було передано смачні та корисні подарунки.

Галерея зображень:

Студенти БДМУ разом з дошкільнятами розмальовували крашанки для українських захисників

Напередодні Великодніх свят 2017 року за ініціативи головного куратора медичного факультету №2 Яни Телекі студенти БДМУ завітали в дошкільний навчальний заклад №7 м. Чернівці.

Студенти БДМУ розписували писанки

5 квітня співробітниками кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету (доценти Ірина Окіпняк та Оксана Микитюк) проведено майстер-клас для всіх зацікавлених, зокрема, для студентів 3 курсу із Індії, присвячену українським традиціям святкування Великодня та його символу – писанці.