Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.

На Театральній площі студенти-волонтери медичного факультету №1 взамін на щиру посмішку роздавали перехожим солодкі дарунки та листівки із заохоченням зробити добру справу. Також акція проходила біля ТЦ “Формаркет”, де крім того, солодкі сюрпризи й яскраві побажання “Гарного дня” та “Доброго здоров’я” чекали і на заклопотаних водіїв.

– День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити кожного, хто її виявляє. Взамін на маленькі презенти, ми просили чернівчан тільки щиро посміхатися, – розповідає доцент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник, член організаційного комітету акції.