Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.

На Театральній площі студенти-волонтери медичного факультету №1 взамін на щиру посмішку роздавали перехожим солодкі дарунки та листівки із заохоченням зробити добру справу. Також акція проходила біля ТЦ “Формаркет”, де крім того, солодкі сюрпризи й яскраві побажання “Гарного дня” та “Доброго здоров’я” чекали і на заклопотаних водіїв.

– День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити кожного, хто її виявляє. Взамін на маленькі презенти, ми просили чернівчан тільки щиро посміхатися, – розповідає доцент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник, член організаційного комітету акції.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Волонтери БДМУ отримали подяки Голови ОДА

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.З нагоди Дня захисту дітей Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв зустрівся з дітьми сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та обдарованою малечею краю, загалом було запрошено 160 дітей. В організації свята активну участь взяли студенти-волонтери Буковинського державного медичного університету.
Спочатку дітям провели екскурсію облдержадміністрацією, потім губернатор краю нагородив дітей цінними призами та грамотами. Далі дітей очікувала цікава розважальна програма, адже це їхній день.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.