Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ відзначили День сім’ї

20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щорічно 15 травня.

«Сім’я – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро» В.О.Сухомлинський

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім'ї зміцнюється і розвивається держава, зростає добробут народу.

З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина; вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Під гаслом «Сім'я – наше все» під керівництвом асистента кафедри патологічної анатомії Олександри Гарвасюк цього, 2017 року разом зі студентами 25 групи медичного факультету №2, 4-го курсу була проведена пізнавальна акція. З щирою посмішкою студенти дарували яскраві повітряні кульки жителям міста Чернівці.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ відзначили День сім’ї