Студенти БДМУ навчалися за програмою «Інструктор BLS»

За підтримки ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків», у рамках Всеукраїнського проекту «Медичний волонтер» було оголошено набір студентів та лікарів для навчання за програмою «Інструктор BLS».

Basic Life Support (BLS) – курс надання екстреної медичної допомоги особам, що знаходяться у загрозливому для життя стані (травми, зупинка дихання, кровотечі тощо.).

Координатор проекту, директор локального комітету UMSA, студентка 5 курсу, медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету Парастивюк Євгенія спільно з київським офісом UMSA провела відбір 12 учасників.

Студенти та лікарі-інтерни БДМУ 17-18 січня першими пройшли курс інструкторів з BLS та отримали сертифікати Всеукраїнської ради реанімації. Навчання відбувалося на базі Навчального центру медицини катастроф Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, по закінченню якого учасники склали письмове тестування та ситуативний стрес-тест.

Надалі сертифіковані інструктори UMSA з BLS безкоштовно навчатимуть всіх бажаючих навичкам надання домедичної допомоги відповідно до стандартів Європейської ради реанімації та проведенню серцево-легеневої реанімації.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».