Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

 
Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.
 
За час проведення пленеру його учасники заслухали тематичні лекції з питань нормативно-правової бази студентського самоврядування, обговорювали проблеми студентської молоді та ділились досвідом роботи в органах студентського самоврядування. Також ознайомлювались з різними програмами обміну студентами та більше дізнались про освіту за кордоном. Учасники пленеру були поділені на робочі групи, працюючи в яких займались написанням та реалізацією різного роду соціальних проектів. Також учасники пленеру активно проводили свій вільний час. Групи, в складі яких були наші студенти перемогли у святковому квесті та в турнірі з жіночого міні-футболу.
 
По закінчені пленеру всі отримали сертифікати учасників та були нагороджені почесними грамотами. Всі отримали масу позитивних емоцій та здобули цінний досвід, який ефективно застосовуватимуть у своїх навчальних закладах.