Студенти БДМУ провели Великодню благодійну акцію

У святкові Великодні дні відбулася благодійна акція за участю студентів медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету, під час якої було зібрано кошти для матері-одиначки сироти Дарії Солобчук, яка виховує двох діток Максимка та Яночку.

На зібрані кошти було придбано продукти харчування, засоби гігієни, а також іграшки. Відвідали родину від імені студентства та віддали часточку своєї душі дітям Михайло Курікеру, Габріела Кавуля, Михайло Тимофійчук, Софія Захарчук разом з головним куратором медичного факультету №2 Яною Телекі.

Хочеться відзначити, що піклування про цю родину вже стало традиційним для викладачів та студентів БДМУ. Сподіваємось, що така традиція продовжуватиметься і далі.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни.

З метою вшанування пам’яті українців, які загинули під час Першої світової війни, формування у суспільстві шанобливого ставлення до історії Чернівецьке обласне відділення Українського фонду культури, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича провели благодійний науково-мистецький вечір.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.