Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студентам БДМУ розповіли про надання допомоги при виникненні і розвитку бойового стресу

24 січня на кафедрі медицини катастроф та військової медицини у рамках проведення «Комплексних практичних занять» за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу зі студентами ІV курсу трьох навчальних взводів проведено тематичну лекцію з міжнародного гуманітарного права та основних заходів боротьби з бойовим стресом.

Лекцію прочитав полковник запасу Володимир Затурський (бувший заступник командира 66 Чернівецької дивізії, заступник командира 44 артилерійської бригади) учасник АТО.

Під час лекції були висвітлені питання практичних аспектів міжнародного гуманітарного права під час ведення бойових дій на сучасному етапі, а також причини виникнення і розвитку бойового стресу та особливості надання домедичної допомоги при виникненні у військовослужбовців даної патології на лінії зіткнення.

Галерея зображень: