Студенти БДМУ долучилися до акції «За чисте довкілля»

Студенти 2 курсу, медичного факультету №4 (спеціальність «Педіатрія») долучилися до акції «За чисте довкілля»

та здійснили прибирання прибудинкової території корпусу Буковинського державного медичного університету, який знаходиться по вул. Поповича, 17. Також студенти 6 курсу медичного факультету №4 (спеціальність «Медична психологія») провели прибирання в гуртожитку №1.

Такі акції змінюють свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховують дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету