Викладачі БДМУ взяли участь у тренінгу з планування сім'ї

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінгу з планування сім'ї

Асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Маринчина І.М. та доцент кафедри акушерства та гінекології Дикусаров В.В. взяли участь у роботі семінару-наради з підвищення кваліфікації тренерів

«Тренінг з планування сім'ї: методологія, сучасні підходи до проведення». Тренінг відбувся у м. Київ у рамках реалізації програми «Здоров’я жінок України», що підтримується Інститутом досліджень та Тренінгів JSI за сприяння Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Ведуча семінару-тренінгу Голоцван О.А., міжнародний тренер з питань збереження здоров'я населення, к.мед.н., доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. Л.П. Шупика під час роботи з учасниками надала сучасну інформацію про інтерактивне навчання дорослих, особливості проведення тренінгу зі спеціалістами різного профілю, надання зворотного зв'язку тощо. Набутий на тренінгу досвід буде використаний, як при проведенні тренінгів з питань планування сім'ї, так і активно впроваджений у процесі педагогічної діяльності.

Одним з цікавих практичних завдань для учасників семінару було представлення регіону проживання, виконання якого показало, що науковцям притаманний і творчий потенціал.