Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінгу з планування сім'ї

Асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Маринчина І.М. та доцент кафедри акушерства та гінекології Дикусаров В.В. взяли участь у роботі семінару-наради з підвищення кваліфікації тренерів

«Тренінг з планування сім'ї: методологія, сучасні підходи до проведення». Тренінг відбувся у м. Київ у рамках реалізації програми «Здоров’я жінок України», що підтримується Інститутом досліджень та Тренінгів JSI за сприяння Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Ведуча семінару-тренінгу Голоцван О.А., міжнародний тренер з питань збереження здоров'я населення, к.мед.н., доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. Л.П. Шупика під час роботи з учасниками надала сучасну інформацію про інтерактивне навчання дорослих, особливості проведення тренінгу зі спеціалістами різного профілю, надання зворотного зв'язку тощо. Набутий на тренінгу досвід буде використаний, як при проведенні тренінгів з питань планування сім'ї, так і активно впроваджений у процесі педагогічної діяльності.

Одним з цікавих практичних завдань для учасників семінару було представлення регіону проживання, виконання якого показало, що науковцям притаманний і творчий потенціал.

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції до Дня боротьби з раком

До Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями 4 лютого у КМУ «Міська поліклініка №1» проведена науково-практична конференція

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінг-програмі «Хронічні захворювання»

12 лютого за підтримки Буковинського державного медичного університету було проведено Всеукраїнську тренінг-програму «Хронічні захворювання: профілактика та контроль».

Викладачі БДМУ долучилися до придбання реанімобіля

Чернівецькі волонтери та небайдужі мешканці міста на зібрані кошти придбали сучасний реанімобіль для бійців у зоні АТО.