Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Срібна медаль студентки БДМУ

4-6 грудня у Словенії (місто Трбовле) проходили міжнародні змагання з карате WKF.

У складі збірної команди України на цьому престижному турнірі виступала студентка 1 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона. Вже традиційно Альона гідно представила нашу державу та рідний університет, здобувши срібну нагороду змагань, в яких брали участь команди 14 країн світу.

Щиро вітаємо вітаємо Альону і бажаємо нових великих перемог.

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.