Спортсмени БДМУ вибороли "золото" на турнірі з легкої атлетики

В Івано-Франківську проходив ІІ Міжнародний турнір з легкої атлетики на призи Олімпійців Прикарпаття, на якому студенти Буковинського державного університету  показали високі результати та вибороли золоті медалі.

Зокрема, студент 3 курсу зі спеціальності «Лікувальна справа» Олександр Згоранець здобув I-е місце на дистанції 100 м з результатом 10,80 сек., і таким чином виконав норматив кандидата у майстри спорту та у фіналі не дав суперникам жодних шансів на перемогу.

Призове І-е місце здобула й студентка 5 курсу стоматологічного факультету Богдана Тарнавська на дистанції 100 м з результатом 13,3 сек.

Крім них, у змаганнях взяли участь: студент 4 курсу зі спеціальності «Лікувальна справа» Іван Крашевський та студент 6 курсу медичного факультету №2 Михайло Парнета.

15 листопада – День відмови від тютюнопаління

Тютюнопаління – одне з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Палінням спричинені 30% усіх смертей від онкологічних захворювань. Воно зумовлює розвиток раку органів дихання, включаючи порожнину рота і верхніх дихальних шляхів, стравоходу, підшлункової залози. Доза нікотину 60мг – сметрельна, в одній сигареті в середньому – 0,5 мг.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Збірна БДМУ по волейболу здобула золото на Міжнародному турнірі

Упродовж 14-16 лютого в БДМУ проходили змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Не дай СНІДу шанс!

Саме під такою назвою студенти Буковинського державного університету читали лекції у навчальних закладах Чернівців напередодні Всесвітнього дня боротьби зі Снідом. Також студенти-медики долучаться до акції, яку проводить Студентський парламент Буковини та будуть в числі волонтерів, які роздаватимуть на площах міста стрічки та агітматеріали перехожим.