Спортсмени БДМУ – переможці обласних спортивних студентських ігор

Обласні спортивні студентські ігри з легкої атлетики зазвичай закривають студентський спортивний рік.

Приємно відзначити, що легкоатлети БДМУ з кожним роком все більше прогресують та покращують свої результати. Цього 2017 року наш університет в загальнокомандному заліку завоював срібло, поступившись команді ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Найкращі результати показали:

Згоранець Олександр (медичний факультет №1, 6 курс) – І місце на дистанції 200м.

Бабич Іван (медичний факультет №1, 3 курс) – ІІІ місце на дистанції 100м.

Зайчук Ірина (стоматологічний факультет, 3 курс) – ІІ місце на дистанції 100м.

Згоранець Олександр та Бабич Іван цього року виступатимуть на Всеукраїнській універсіаді у складі збірної області

Футболісти БДМУ – у трійці лідерів європейського студентського турніру

Щороку географія участі студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у спортивних змаганнях розширюється.

Чемпіонат зі спортивного орієнтування

25-26 жовтня відбувся чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування “Парки Буковини». У змаганнях брали участь біля 30-ти команд та більше 300 учасників різних вікових груп.

Чемпіонат області з пауерліфтингу

Впродовж 29-30 березня спортивний зал БДМУ, вже традиційно, гостинно приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи без використання спеціальної екіпіровки.