Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Спортсмени БДМУ – переможці обласних спортивних студентських ігор

Обласні спортивні студентські ігри з легкої атлетики зазвичай закривають студентський спортивний рік.

Приємно відзначити, що легкоатлети БДМУ з кожним роком все більше прогресують та покращують свої результати. Цього 2017 року наш університет в загальнокомандному заліку завоював срібло, поступившись команді ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Найкращі результати показали:

Згоранець Олександр (медичний факультет №1, 6 курс) – І місце на дистанції 200м.

Бабич Іван (медичний факультет №1, 3 курс) – ІІІ місце на дистанції 100м.

Зайчук Ірина (стоматологічний факультет, 3 курс) – ІІ місце на дистанції 100м.

Згоранець Олександр та Бабич Іван цього року виступатимуть на Всеукраїнській універсіаді у складі збірної області