100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти з кураторами відвідали діток з особливими потребами

Студенти з кураторами відвідали діток з особливими потребами

Що може бути добрішим та щирішим за дитячу посмішку?

Лише дитячі оченята можуть випромінювати справжнє тепло та непідробні почуття. У рамках Всеукраїнської акції «День добра» студенти 41 групи 2 курсу медичного факультету № 3 та студенти 1 групи 2 курсу медичного факультету № 1 зі своїми кураторами ст. викладачами кафедри іноземних мов Іриною Семенко та Ніною Войткевич 19 травня відвідали своїх підопічних у дитячому садочку № 36 для дітей з вадами опорно-рухового апарату, що по вулиці Гулака-Артемовського. Другий рік поспіль студенти-медики опікуються дітками з особливими потребами, приходять до них на свята, роблять приємні сюрпризи, допомагають садочку у придбанні необхідного шкільного та господарського приладдя. Цього року одинадцять діток старшої групи покинуть стіни свого затишного дошкільного закладу та підуть у перший клас. Тому студенти вирішили подарувати їм прописи, що допомагатимуть їм розвивати навички письма. Крім того, студенти з Індії провели міні-урок з англійської мови, де всі діти з величезним задоволенням показували свої знання – наввипередки рахували, називали кольори, предмети, що їх оточують, та навіть вели невеличкі діалоги зі студентами. «Підтримка дитячого садка – це справа нашої гідності», - вирішили студенти.

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Індійська спільнота відзначила національне свято

національне свято Індії

26 січня індійська спільнота студентів Буковинського державного медичного університету відзначила День Республіки Індія.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.