Співробітники БДМУ взяли участь у роботі Міжнародного наукового форуму в Лондоні

Впродовж 2-3 лютого 2017 року у Лондоні проходив Міжнародний науковий форум, де розглядались сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань кишечника.

У роботі форуму взяли участь понад 200 делегатів з Великої Британії, США, Фінляндії, Швеції, Румунії, Франції, Норвегії, України та багатьох інших держав. Учасники мали змогу не тільки ознайомитись з передовими технологіями діагностики та лікування,  а й провести змістовні екскурсії по Лондону, відвідати пам’ятні місця та музеї.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь у науковому зібранні взяли представники кафедри хірургії №1 – професор Ігор Полянський, завідувач кафедри та доцент Володимир Андрієць.

Галерея зображень:

Співробітники БДМУ взяли участь у конференції в Польщі

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата завідувач кафедри, професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова взяли участь у роботі XIV Міжнародної конференції "Рідкісні хвороби – наша задача", яка проходила в Республіці Польща з 30 червня по 4 липня 2016 року.

Співробітники БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції в Республіці Білорусь

Упродовж 5-6 жовтня 2016 року в Мінську (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової медицини», в роботі якої прийняли участь вчені і практичні працівники судово-експертних і освітніх закладів Республіки Білорусь, України, Республіки Казахстан, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Російської Федераці

Співробітники БДМУ взяли участь у Прикарпатському хірургічному форумі

Впродовж 20-21 жовтня в м. Яремча відбувся ІІІ Прикарпатський хірургічний форум, який зібрав хірургів з багатьох областей України.

Співробітники БДМУ пройшли курси по судовій медицині в Братиславі

З метою поглиблення інтернаціональної наукової співпраці науковці з України взяли участь у 5-му Словацько-Чеському з’їзді судових медиків з міжнародною участю, який відбувався упродовж 12-13 жовтня у м. Мартін, (Республіка Словакія).